5mm Slotted Screwdriver Length 225mm Magnetic Tip FERVI C884/5125
star star star star star_border
C884/5125
COUPON
Final price: 3,43
Features
Black phosphated magnetic tip for a firm and secure grip
Ergonomic handle in TPR resin and oil-resistant polypropylene
Practical and robust design, ideal for precision work and intensive use
Technical specifications
Size: 5 mm
Shaft length: 125 mm
Total length: 225 mm