PH Cross Screwdriver 2 mm Length 210 mm Magnetic Tip FERVI C882/2100
star star star star star_border
C882/2100
Hurry! only 4 items left in stock.
Tax included
COUPON
Final price: 4,41
Quantity
Last 4 items
Features
Black phosphate magnetic tip for greater grip
Ergonomic handle made of TPR resin and oil-resistant polypropylene
Hanging design for easy storage
Suitable for screwing PH2 screws precisely and safely
Technical specifications
Size: PH2
Shaft length: 100 mm
Total length: 210 mm