PH Cross Screwdriver 3 mm Length 260 mm Magnetic Tip FERVI C882/3150
star star star star star_border
C882/3150
COUPON
Final price: 4,80
Features
Black phosphate magnetic tip for a secure grip
Ergonomic handle in TPR resin and oil-resistant polypropylene
Hanging design for convenient storage
Ideal for use with PH3 screws, ensuring good stability
Technical specifications
Size: PH3
Shaft length: 150 mm
Total length: 260 mm