8 mm Slotted Screwdriver Length 260 mm Magnetic Tip FERVI C884/8150
star star star star star_border
C884/8150
COUPON
Final price: 4,41
Features
Black phosphated magnetic tip for excellent grip on screws
Ergonomic handle in TPR resin and oil-resistant polypropylene for greater durability
Ideal for jobs that require precision and strength
Technical specifications
Size: 8 mm
Shaft length: 150 mm
Total length: 260 mm