Cross Screwdriver PZ 3 mm Length 260 mm Magnetic Tip FERVI C885/3150
star star star star star_border
C885/3150
COUPON
Final price: 4,80
Features
Black phosphate magnetic tip for improved grip on screws
Ergonomic handle made of TPR resin and oil-resistant polypropylene
Hanging design for convenient storage
Robust construction for long life and resistance
Technical specifications
Size: PZ3
Shaft length: 150 mm
Total length: 260 mm